🌿„Laikini amžinybės fragmentai”: ŽIVILĖ MACKEVIČIŪTĖ, AURIMAS LIUDVINOVIČIUS, DŽIUGAS KAROBLIS

Premjera Dainuvos slėnio scenoje! O kas čia, o kas čia? Girdėti? Matyti? Jeigu ne, tai pats geriausias laikas užsukti ir išgirsti jaunąją grupę, kurioje jėgas suvienijo talentingieji jauniausios kartos bardai!;)

Rugpjūčio 16 d. 18 val. Dainuvos slėnyje vyksiančio festivalio pabaigos koncerto metu scenoje pasirodys grupė – „Laikini amžinybės fragmentai” : Živilė Mackevičiūtė, Aurimas Liudvinavičius ir Džiugas Karoblis

Kiekvieną iš šių atlikėjų Purpurinio scenoje jau galėjote išgirsti skirtingose grupių sudėtyse ir net po vieną, bet šįkart jie pasirodys trise. Mažas faktelis: Živilė Mackevičiūtė ir Aurimas Liudvinavičius yra Sauliaus Mykolaičio vardo premijos laureatai.

„Tėtis namuose nuolat klausydavo „Bee Gees“, „Metallica“, „AC/DC“, „Scorpions“. – Mano brolis irgi pradėjo groti gitara, o aš jau tokia – jei kas nors ką nors įdomaus daro, irgi turiu išmėginti. Netrukus supratau, kad kūryba man patinka, kad ja galiu išreikšti tai, ko paprastai neišreiškiu žodžiais.”, – Ž. Mackevičiūtė.

Nepraleiskit;)