Agnė Lukošiūnaitė

„Sveiki, esu Agnė Lukošiūnaitė, man 23 metai. Gimiau ir augau Kupiškyje, ten baigiau Kupiškio Povilo Matulionio vid. mokyklą. Nuo ketvirtos klasės rašau eilėraščius, dainuoju. Mokyklos laikais buvau aktyvi moksleivė, dainavau chore, bažnyčios chore, vėliau pop grupėj, kol galiausiai dešimtoje klasėje tėvai nupirko gitarą, ja groti išmokau savarankiškai ir pradėjau kurti savos kūrybos dainas ir jas atlikti kitiems. Dalyvavau įvairiuose teatro, muzikos, dainuojamosios poezijos festivaliuose ir konkursuose, Utenoje „Ave. Vita“, Zarasuose „Undinėlių daina“, Kupiškyje „Dainuoju Lietuvą kaip džiaugsmą“ ir kt. Vilniuje 2006m. respublikinio moksleivių dainuojamosios poezijos konkurso laureatė, gavau III laipsnio (solistės diplomą) bei padėką iš kultūros ministro Vladimiro Prudnikovo už savitą autorinių dainų atlikimą. 2007 įstojau į Šiaulių Universitetą, Estrados meną. 2011 06 23 suteiktas teatro bakalauro kvalifikacinis laipsnis, aktoriaus profesinė kvalifikacija. 2010m. per karjeros dienas buvau išrinkta viena iš geriausių Šiaulių Universiteto menininkių.  2011 metais Šiaulių miesto ir rajono ŠAMA muzikos apdovanojimuose buvau trečia dainuojamosios poezijos kategorijoje.  Dalyvavau Šiauliuose vykusiame autorinės dainos konkurse „Daina apie realią Lietuvą“. 2011 m. vasarą išleista mano eilėraščių ir dainų tekstų knyga – dainuojamosios poezijos rinkinys „Sielos atspindžiai“.

2011 rudenį sudalyvavau Tarptautinio dainuojamosios poezijos festivalio „Tai – aš“ naktinėjimuose bei kūrybinėse dirbtuvėse ir per baigiamąjį koncertą kartu su Sauliu Bareikiu ir kitais kūrybinių dirbtuvių dalyviais atlikome mano kūrybos dainą „Išeivio dainelė“. 2012 04 22 dainuojamosios poezijos konkurso „Mažoji akacija“ diplomantė. Kaunas. Gatvės muzikos dienos ir projekto skirto gruzinams „suliko“ dalyvė. Nors esu dar jauna, bet stengiuosi sudalyvauti visur, ir ne tik atlikti savos kūrybos dainų, bet ir pasiklausyti kitų bendraamžių. Muzika kaip ir kitos meno šakos augina sparnus ir pakelia žmogų kasdieniame gyvenime į aukštesnį lygmenį, suteikia laisvės ir skrydžio pojūtį.

Mano gyvenimas – nesibaigianti teatralizuota kelionė, nors dar nesu jokiame teatre, bet koncertuoju ir palengva vis daugiau žmonių išgirsta mano kūryba, tas mane labai džiugina, iki šiol kuriu savos kūrybos dainas ir eilėraščius, rašau scenarijus. Dirbu renginių vedėja vaikams (animatore) – gimtadieniai su pasakų personažais, krikštynos, išleistuvės darželiuose ir mokyklose, kalėdiniai renginiai ir pan. Taip pat dirbu renginių vedėja suaugusiems. Lietuvos vaikų jaunimo centre renku į grupę vaikus teatro studijai. Bei ruošiuosi vienoje mokykloje būti dramos būrelio vadove.

Kasdien grįžusi į namus mėgstu paskaityti bent keletą puslapių mėgstamos knygos, pasiklausyti muzikos, susitikti su draugais, pasigaminti skaniai valgyti, pasportuoti, esant galimybei ilgiau pamiegoti, ką nors smagaus ir įdomaus nuveikti ir vėl į kūrybos sūkurį, jei ne sau, tai kitiems šventę sukurti. Tokia jau aš esu.“