Aidas Giniotis ir Atviras ratas

Vienas žymiausių bardų Lietuvoje, aktorius, režisierius ir šiaip „keist
as“ žmogus AIDAS GINIOTIS. Šmaikščiai ir betarpiškai bendraujantis aktorius yra unikalus. Dainuja ir groja įvairiais akustiniais instrumentais, yra parašęs ir aranžavęs muziką daugeliui spektaklių, pastatęs spektaklių Lietuvos valstybiniame operos ir baleto, Kauno muzikiniame bei Klaipėdos dramos teatruose. Daugelio TV laidų, koncertų, projektų bendraautorius ir atlikėjas.

Sukūrė LTV muzikinių parodijų laidas „500g vandens”, „Pulkininko Haroldo praradimų klubas”. Talkino aranžuojant kitų autorių albumus. Parašė daugumos savo dainų tekstus. Kūrė tekstus ir kitų autorių dainoms.Yra keturių „Auksinių scenos kryžių“, dviejų „Mūzų“ ir kitų apdovanojimų bei prizų laureatas.

„Atviras ratas“ – tai gabių, protingų studentų sukritimas į vieną būrį. Ieva Stundžytė, Judita Urnikytė, Agnė Kaktaitė, Vytautas Leistrumas ir Jonas Šarkus. Čia kaip su „rubiku-kubiku“, kartais tiesiog pavyksta susukti taip, kad iš įvairiausių spalvų susijungia vienspalvė ir ryški visuma. Taip ir čia. Atsirado žmonių, kurie sugebėjo apjungti vieni kitus.

Aidas Giniotis teigia, juk jis nekūrė „Atviro rato“ vien tam, kad galėtų išsilaikyti. Tai buvo tarsi spektaklis, kurį reikia tęsti, kurio negalima nutraukti. Jam norėjosi išlaikyti „Atviro rato“ ir patį kūrybos principą, juk viskas kaupėsi iš mūsų patirčių, istorijų. Tai nesustojantis procesas , kuris tam tikra forma perteiktas tokiais spektakliais kaip „Išlaisvinti Žaną“ , „Antigonė – ne mitas“, „Senelės pasaka“, „Pabėgimas į Akropolį“ ir t.t. „Atviro rato“ kūrybos principas, siekia žiūrovą įtraukti į spektaklio veiksmą.