Aktorius Vladas Bagdonas kviečia į susitikimą PURPURINIO VAKARO žiūrovus

Dešimtmetį švenčiantis nacionalinis bardų festivalis PURPURINIS VAKARAS šiais metais kviečia apsilankyti Anykščiuose rugpjūčio 17-19 dienomis. Dešimt skirtingų renginių paruošę organizatoriai – geros muzikos ekspertai „Bardai LT“ – neslepia džiaugsmo galėdami pakviesti žiūrovus į susitikimą su aktoriumi Vladu Bagdonu.

Rugpjūčio 19 dieną, 14 val. Anykščių kultūros centro didžiojoje salėje svečiuosis Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas, teatro ir kino aktorius Vladas Bagdonas. Maestro skaitys ištraukas iš spektaklių, apžvelgs vaidmenis iš kino filmų, atsakys į renginio moderatorės, teatro kritikės Rūtos Oginskaitės bei žiūrovų klausimus ir… kaip gi be dainų – kvies pasiklausyti naujausių kūrinių iš pavasarį išleistos kompaktinės plokštelės „Liekantiems būti“.

Nors intensyvus meninis aktoriaus gyvenimas padalintas tarp dviejų šalių – Lietuvos ir Rusijos (aktorius vaidina Maskvos ir Sankt-Peterburgo teatruose, dažnai kviečiamas filmuotis kine), scenos metras būdamas Lietuvoje niekada neatsisako susitikimų su savo talento gerbėjais. Tai aktorius, palikęs ryškius pėdsakus teatro ir kino istorijoje, Lietuvos kultūroje. Profesijos fanatikas, kurio gyvenimas neįsivaizduojamas be scenos, o susitikimai su žiūrovais yra kaip gryno oro gurkšnis, jau ilgus dešimtmečius ištikimai tarnauja scenai ir jos mūzoms. Jo sukurti vaidmenys sukrečia ir apvalo, neša šviesą, apnuogina stipriausias ir silpniausias žmogaus savybes, ir, kas svarbiausia kūrėjui, niekada nepalieka žiūrovo abejingu. Artisto dainos, tokios kaip „Vaikystės šviesa“, „Mano senai mokyklai“, „Sapnas apie motiną“ yra klausomos ir mylimos, o susitikimai su Meistru – laukiami ir praturtinantys.

Nepraleiskite itin retos galimybės susitikti su aktoriumi Vladu Bagdonu, praleisti kokybišką laiką nacionaliniame bardų festivalyje PURPURINIS VAKARAS bei aplankyti Anykščius.

Bilietus platina Anykščių kultūros centro kasa bei tiketa.lt

Bilieto kaina: 7 € (perkant TIKETA sistemoje papildomai taikomas komisinis mokestis)

Perkant Anykščių kultūros centro kasoje moksleiviams, studentams (su ISIC pažymėjimu), senjorams, neįgaliesiems taikomos nuolaidos.