Andrius Kaniava ir ORIGAMI

Sakoma, kad koncertinės programos paprastai būna senos, naujos arba atnaujintos. Nė vienas šių apibūdinimų netinka tai šviesai ir energijai, kurią scenoje sukuria Andrius Kaniava ir grupė ORIGAMI. Tai ISTORIJA! Istorija be pabaigos, bet su laiminga pradžia.

Pradžia, kai pavargęs nuo jį supančios tylos ir ramybės, aktorius, dainų autorius ir atlikėjas Andrius Kaniava, savo gyvenimo kely sutinka Muzikantą iš didžiosios raidės Aleksandrą Ten. Bendromis jėgomis sukuriama akustinės muzikos programą „Muzika Musiškiams“, kurios pavadinimas nekinta jau daugelį metų, tik pastoviai keičiasi turinys. Laikui bėgant pavyksta prisivilioti dar du iškilius atlikėjus – Andrių Daugirdą ir Aleksejų Arslanovą, su kuriais Aleksandras Ten jau kurį laiką grojo grupėje ORIGAMI. Kuriam iš šių garbių muzikantų ir dėl kokios priežasties gimė šis pavadinimas, taip ir liko paslaptimi. Puikiai kartu praleisto laiko rezultatas – 2005 m. išleistas albumas „Atšilusi musė“, o 2009 m., prisijungus senam Andriaus draugui ir kolegai Sigitui Mickiui, klausytojų ausis ir širdis pasiekė „ Antikvariatas“ . Dainos „Vėjas“, „Fėja“ , „Taxi“ – paneigė nusistovėjusį radijo formato visuotinės traukos dėsnį ir iki šių dienų sukasi atvirame eteryje.

Kiekvieno iš mūsų gyvenime buvo laikas – žavus savo globaliu nesusitupėjimu, visiška neatsakomybe, nepakaltinamu gyvenimu muzika ir šia diena. Andrius Kaniava ir ORIGAMI – galimybė jį vėl pajusti!

Rokas gal ir mirė… Bet mes dar gyvi!

Andrius Kaniava ir Origami uždarys pirmosios dienos didijį koncertą.

Iki susitikimo 🙂