Andrius Zalieska ir Tadas Dešukas

Andrius Zalieska–Zala, žmogus, kuris geriau žinomas kaip grupės „Arbata“ vokalistas. Įrašęs ir išleidęs ne vieną albumą su grupe, vienas ir su draugais.

Tadas Dešukas – talentingas smuikininkas, kurio muzikinės improvizacijos puikiai papildo Andriaus Dainas. Tadas šiuo metu groja su grupe “Saulės broliai”.

Smuikininkas solistas improvizatorius Tadas Dešukas – nuolatinis Lietuvos džiazo festivalių dalyvis. Per savo muzikinį gyvenimą grojęs daugelyje Lietuvos, taip pat Vokietijos, Vengrijos, Belgijos, Lenkijos, Švedijos, Ispanijos, Portugalijos ir kitose Europos šalių scenose. 1987 – 1999 mokėsi Vilniaus M. K. Čiurlionio menų gimnazijos, styginių instrumentų skyriuje, smuiko specialybę, 2004 – 2009 studijavo Vilniaus kolegijoje, ritminės muzikos katedroje.

Yra dalyvavęs : 1997m. respublikinio Domo Svirskio jaunųjų atlikėjų konkurso diplomantas, 1997 Druskininkai, tarptautinė smuikininkų meistriškumo mokykla. Dėstytojai: Danutė Pomerancaitė, Jurij Mazurkevič
2006 Sejnai, žydų folkloro ir improvizacinės muzikos meistriškumo kursai „Tratwa Muzykantów” – Paul Brody (Germany), Frank London (USA), Michael Alpert (USA), Stuart Brotman (USA), 1997 Druskininkai, tarptautinė smuikininkų meistriškumo mokykla. Dėstytojai: Danutė Pomerancaitė, Jurij Mazurkevičius). 2006m. Prisidėjo prie grupės „Lietaus uždanga” veiklos. Dalyvavo 2006-2010: Birštonas jazz, Vilnius jazz, Nida jazz, Šiauliai jazz. Yra įrašes keleta kūrinių Lietuvos radijuje. 2006m pripažintas geriausiu „Vilnius jazz young power” konkurso instrumentalistu. Dalyvauja rengiamuose projektuose su įvairiais džiazo, elektroninės, populiarios ir klasikinės muzikos muzikantais, tarp jų V. Mikeliūnu, V. Čekasinu, A. Jofe, L. Šinkarenka , V. Nivinsku, E. Kanevičiumi, P. Jaraminu ir daugeliu kitų.

Zala ir Tadas – atlikėjai, kurie turi tik jiems būdingą skambesį ir atlikimo manierą. Geriau kartą išgirsti nei skaityti apie juos 🙂