Baltasis Kiras

Atlikėjas Baltasis Kiras sugrįžta į festivalį ,,Purpurinis vakaras“, kuriame pasirodys kartu su gyvo garso grupe. Kartu muzikuos – Tomas Razgūnas – gitara, Kipras Pugačiukas – bosinė gitara, Aleksandras Rogoža – būgnai.

2020 m. pavasarį pasirodė naujausias grupės albumas ,,Tekančiom upėm“, kuriame esančios dainos neišvengiamai suskambės festivalyje. Dainų autorius ir atlikėjas Tautvydas Augustinas žada priminti ir žinomiausias savo dainas ,,Lūpytės“, „Saulei šviečiant“ ir kitus kūrinius, o belaukdamas pasirodymo sako, kad jam visada miela sugrįžta į Anykščius, kur susirenka teisinga publika.

Savo kūryboje atlikėjas apdainuoja svarbius žmones ir reiškinius. „Ji (kūryba) eina išvien su jausmu, kuris veda link savojo lizdo – namų, kuriuose visada nesveikai gera ir ramu. Mes tik padedam vieni kitiems keliauti per šitą skubėjimą, kuris ne lyg azartinis lošimas po truputį pasiglemžia gebėjimą išlikti žmogumi. Muzika padeda neužsimiršti ir judėti tikriau“, – sako Tautvydas. Nepraleiskite galimybės pasiklausyti ,,Baltojo Kiro” dainų ir pajusti hipiškas meilės bei laisvės nuotaikas. Kupinas pamąstymų ir  humoro pasirodymas laukia 2020 metų rugpjūčio 22 dieną, Dainuvos slėnyje, Anykščiuose.