Bendra festivalio informacija

Rugpjūčio 16-17 dienomis, Nacionalinio bardų festivalio ,,PURPURINIS VAKARAS” metu, vyks didieji koncertai Dainuvos slėnyje.

 

Ruošiantis atvykti į juos, siunčiame šiek tiek informacijos.

 

Kaip rasti renginio vietą. Navigacijoje įveskite ,,Dainuvos nuotykių parkas”. Ši nuoroda atves jus tiesiai į Dainuvos slėnį.

 

Automobilio parkavimas. Abi dienas nuo 16 val. prie įvažiavimo į Dainuvos sėnį jus pasitiks apsaugos darbuotojai, kurie nurodys vietą automobiliui priparkuoti.

 

Kur apsistoti? Jei atvyksite su palapine, prie Šventosios upės, šalia Dainuvos nuotykių parko, įsikurs palapinių miestelis, kuriame galite nemokamai pasistatyti palapinę jau nuo rugpjūčio 15 (ketvirtadienio). Palapinių miestelis nėra saugomas. Netoliese veikia Anykščių kempingas , kuriame galima apsistoti  festivalio metu:https://www.facebook.com/AnyksciuKempingas/

Ieškantiems komforto, organizatoriai kviečia apsistoti viešbutyje ,,Nykščio namai”: https://www.nykscionamai.lt/

 

Bilietai. Įeinant į festivalio teritoriją, išankstinį bilietą privalėsite pasikeisti į apyrankę, kuri taps jūsų bilietu. Turintiems išankstinius bilietus bus skirta atskira eilė, todėl dairykitės nuorodų.

 

Patarimai. 

Festivalis vyks po atviru dangumi, todėl būkite pasiruošę apsaugą nuo lietaus;

Į festivalio erdvę galite atsinešti savo kėdes, pledukus, ormaišius ir viską, kas jums leis patogiau įsitaisyti ir klausytis koncertų;

Festivalis draugiškas gyvūnams, todėl galite pasiimti savo augintinį, kuris nekelia grėsmės aplinkiniams;

Dainuvos slėnyje galėsite skaniai pavalgyti, įsigyti gėrimų, tačiau negalėsite įsinešti savo gėrimų stiklinėje taroje. Juos privalėsite palikti prie įėjimo į slėnį. Prasuktų buteliukų apsauga neleis įsinešti jokioje taroje.

Festivalio programą rasite čia: https://purpurinisvakaras.lt/programa/

Su festivalio taisyklėmis galite susižpažinti čia:   https://purpurinisvakaras.lt/taisykles/