Darius Mileris (NOJUS) ir grupė (Airija)

Dainų autorius ir atlikėjas Darius Mileris Nojus dažnai groja akustinius solo koncertus, tačiau šį kartą festivalyje Purpurinis Vakaras 2019 Nojus koncertuos su grupe, kurioje – būgnininkė Asta Milerienė ir boso gitaristas Augustinas Šeduikis.

Kartu su populiariausiomis Nojaus buvusios grupės „Airija“ dainomis „Vėjas Lange“, „Kuo aš būsiu”, „Žaizda tavyje“, „Kasdien į karą“, koncerte skambės ir gerai žinomos dainos iš 9 atlikėjo albumų, išleistų per 21 metų laikotarpį – „Saugok“, „Paukštis“, „Audžiu natas“, „Dulkės kelyje“, „Kalnuose” ir kitos, o taip pat naujausi singlai „Sparnai” ir „Padovanok“ iš šiuo metu įrašinėjamo naujo albumo.
Akustinė muzika, paįvairinta ir sustiprinta roko skambesiu žiūrovams žada jausmų ir emocijų audrą.

 

Kūrybinį kelią pradėjęs 1988 metais, Darius Mileris 1991 metais grojo grupėje „Vynas“. 1992 m. pasivadino Nojum, o tų pačių metų rudenį su draugais sukūrė grupę „Airija“, su kuria aktyviai koncertavo ir išleido 5 albumus Lietuvoje. Nuo 2001 m. Nojus tęsia solinę kūrybinę veiklą Dubline ir jau daugiau nei ketvirtį amžiaus savo muzika ieško kelių į klausytojų širdis.

 

„Gitara susidomėjau po Pauliaus Širvio kūrybos vakaro. Iš pradžių grojau sau, po to atėjo noras pasidalinti tuo, ką jaučiu, su kitais. Todėl aš vėl stoviu čia ir dalinuosi tuo, ką turiu ir ko ieškau, kokį matau pasaulį – džiugų ir liūdną, juodą ir baltą. Vėl ir vėl jaučiu, kad jūsų širdys plaka kaip viena širdis, girdžiu tūkstančius garsų, kurie čia tolsta, čia aidu grįžta, virsdami daina iš mano lūpų.“

„Nekantriai laukdamas atvykti, tikiuosi energingo susitikimo su šilta ir linksma publika. Iki pasimatymo!“ – kviečia Darius Mileris Nojus. Akustinė muzika, paįvairinta ir sustiprinta roko skambesiu žiūrovams žada jausmų ir emocijų audrą rugpjūčio 16-osios Didžiame koncerte Dainuvos slėnyje.