Domantas Razauskas ir grupė

Domantas Razauskas – gitara, balsas, tekstai, melodijos. Visų sričių diletantas, kuriam kartais sekasi per save perleisti keistas FM bangas. Visą gyvenimą ieško iš kur jos sklinda. Yra niekas be žmonių, išvardintų apačioje.

Paulius Rukas – mūsų visų bosas. Taip pat broliškos grupės „Last Coin“ narys. Nuožmus žemaičių Džedajus, mėgstantis siūti senovinius drabužius ir aiškinti gėlavandenėms žuvims jų teisę tylėti.

Simas Butavičius  – smuikas. Kilo iš Visagino ir gavo dozę atominės elektrinės spinduliuotės. Dabar kartais pats skleidžia tokią radioaktyvią ramybę, kad būti šalia jo darosi pavojinga patogiam ir sočiam gyvenimui.

Marius Leiburas – būgnai, perkusija. Prie partijos veiklos prisidėjo paskiausiai. Žmogus, kuris yra toks atviras įvairiausioms idėjoms, kad norisi apkabinti. Duotų iš lazdos…

Pranas Dapšauskas – trombonas. „Aš nežinau, ar prie jūsų ten labai pritapsiu… Aš jogas, sveikuolis…“ Pranai, pas mus visi jogai ir sveikuoliai tik kai kurie būna išgeria ir pamiršta! Pranas žinomas iš „Stipriai kitaip“ ir „Suicide Djs“.