Domantas Razauskas ir styginių kvartetas

Nepaprasto pasisekimo sulaukę Domanto Razausko ir Sauliaus Petreikio pasirodymai su styginių kvartetu tiesiog neišvengiamai turėjo papuošti ir šiųmetinio „Purpurinio vakaro“ programą.

„Prisipažinsiu – vogiau. Vogiau kitų garsus, sąskambius, žodžius nuo pat vaikystės. Kai mano draugai grodavo su styginių orkestrais – pavydėjau. Galvojau “nu nieko sau… Ir sekasi gi žmonėms, gal ir man kada pavyks šią idėją nudžiauti…, – ruošdamasis koncertams sakė Domantas Razauskas, – tada kartą pabandęs pagroti kelias dainas su orkestru supratau, koks tai sunkus darbas ir kad čia neužtenka mano vieno užgaidos, pastangų. Kaip svarbu, kas rašys aranžuotę, kaip svarbu yra ploniausi dalykai, subtiliausiai obertonai, mikro detalės, kai erdvę užpildo smuikai ir violončelės! Man tai visada atrodė kažkas sakralaus, prisilietimas prie aukščiausiojo muzikos registro, prie pačios tradicijos”.

Prie stebuklo kūrimo scenoje prisidės genialus improvizatorius Saulius Petreikis, vienas geriausių Lietuvos smuikininkų Vytautas Mikeliūnas ir jo suburtas styginių kvartetas.

Kompozitorius Audrius Balsys parašė dainų aranžuotes.

Domanto pasirodymas bus penktadienio vakaro koncerto Dainuvos slėnyje kulminacija.