Grupė „Adios“

Dainuojamosios poezijos klasikų grupė „Adios“ – Andrius Kulikauskas, Saulius Bareikis ir Olegas Ditkovskis – buvo suburta daugiau nei pries 10 metų. Dviejų aktorių ir muzikanto kompanija netruko susirasti vietą bardų mylėtojų širdyse. Išleidusi albumą „Virš debesų“, surengusi ne vieną sėkmingą koncertą grupė ilgai nekoncertavo, tačiau atgimė 2009-aisiais.

Aktoriai S. Bareikis ir O. Ditkovskis dainuoja nuo studijų laikų. Daug koncertavo su Kostu Smoriginu garsiajame „Aktorių trio“. A. Kulikauskas – kompozitorius, aranžuotojas karjerą pradėjo su estradiniu ansambliu „Vilniaus aidai“, vėliau su Vytautu Kernagiu įkūrė „Dainos teatrą“, ne vienerius metus bendradarbiauja su „Keistuolių“ teatru, kuria muziką filmams ir spektakliams.

Talentigų kūrėjų kompanija nupūtusi nuo instrument dulkes ir prisiminusi ilgą laiką nedainuotus kūrinius žada nostalgišką vakarą su „Svirpliu“,„Seselėmis“, „Kaštonu“, „Vakar“ ir kitomis jau klasika tapusiomis dainomis. Meistriškai valdomi instrumentai, dainuojamų tekstų gilumas ir netikėtos improvizacijos yra šios grupės išskirtinės kokybės ženklas.