Grupė „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“

Antikvariniai Kašpirovskio dantys – tai, ko Purpurinio vakaro scenoje dar nebuvo. Bet bus!

Šaunieji muzikantai atvyksta rugpjūčio 14 d. į didįjį atidarymo koncertą.

Grupės pavadinimas ir kūryba „linksmai beprotiškos“ muzikos mėgėjų ausis kutena jau nuo 2006 m. Du bičiuliai, nusprendė kurti grupę ir ilgai nesvarstę, pasirinko gamtoje natūraliomis sąlygomis nesutinkamą žodžių kombinaciją, sukeliančią ilgalaikę migreną gilios prasmės ieškotojams – „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“.
2012 metais po ilgų ieškojimų ir pasikeitimų, grupę „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ aplankė nušvitimas. Visas metamorfozes išgyvenęs branduolys Juozas ir Martynas, įvairių keistų arba netgi fatališkų sutapimų dėka, susipažino su dar trimis bendraminčiais. Nuo tada grupė vis plačiau šypsosi ir vis įtaigiau hipnotizuoja.
„Antikvariniai Kašpirovskio dantys“– muzikos stereotipus laužanti vilniečių grupė. Reaguodami į šių dienų gyvenimo ritmą ir atakuodami stipria energetika bei aktyvumu, muzikantai sudaro tai romantikų, tai chuliganų įspūdį. Polka, postpunk’as ir mariarchi, širdį draskančios baladės ir psichodelinės reprizos
padeda apdainuoti šių dienų aktualijas – nusikalstamumą, buitines realijas, absurdišką madų vaikymąsi ir, žinoma, meilę.
Muzikantų kostiumai nukelia į XX a. pradžios karalienės Viktorijos epochą, o grupės simbolis ir šeštasis narys, be kurio neapsieina nei vienas pasirodymas – pagal slaptus brėžinius pagamintas gramofonas. Iš jo virstantys dūmai išlaisvina vaizduotę ir sufleruoja seną kaip Vilniaus senamiesčio sienos tiesą ir apreiškimą, kuris AKD lūpose įgauna naują prasmę: steampunk’s not dead!