Grupė ,,Baltos varnos” ir styginių kvartetas

Šiųmetiniame „Purpuriniame vakare“ netruks styginių instrumentų. Grupė „Baltos varnos“ nutarė suteikti savo dainoms naujų spalvų ir praplėsti styginių sąstatą. Sausio mėnesį išsipildė grupės svajonė surengti savo pirmąjį koncertą su styginių kvartetu Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje. Atmosfera ir skambesys nepaliko abejingų, tad dar kartą sukurti stebuklą grupė pasiruošusi Dainuvos slėnyje. Su nuostabiomis Arvydo Buinausko šviesomis, su pačiais pačiausiais muzikantais. Šis pasirodymas bus ypatingas ir tuo, kad jo metu grupė pristatys naujausią kompaktinę plokštelę ,,Virsmas“, įrašytą kartu su styginių kvartetu.

Grupė „Baltos varnos“ – tai  keturios talentingos ir kūrybingos asmenybės, kurias jungia muzika. Milda ir Teresė Andrijauskaitės, grupės įkūrėjos, pagrindinės vokalistės, grojančios smuikais ir gitaromis.Bosinės gitaros partijas atlieka Julius Bakanauskas, o mušamaisiais ritmą laiko Tomas Urbanavičius.

Prie šio išskirtinio grupės pasirodymo jungiasi profesionalus smuikininkas Tadas Dešukas (šį kartą grosiantis gitara) bei perkusininkas Martynas Nugaras. Styginių kvartete gros Vytautas Mikeliūnas (I smuikas), Jurgita Gaubytė (II smuikas), Birutė Bagdonienė (altas) ir Onutė Švabauskaitė (violončelė). Pasiklausyti grupės atliekamų dainų galėsite rugpjūčio 16 dieną Dainuvos slėnyje.