Grupė „Stipriai kitaip“

STIPRIAI KITAIP. JIE ATVYKSTA PASVEIKINTI PURPURINIO VAKARO PUBLIKOS!
Trys šaunūs menininkai – Ainis Storpirštis, Vidas Bareikis ir Pranas Dapšauskas vėl kartu žengs į „Purpurinio vakaro“ sceną ir kartu su savo gerbėjais dainuos jau kultinėmis tapusias dainas: “Levutė”, “Dozobačenia”, Belarusas ir kt. Susikūrę 2008 metais kaip akustinis dainuojančių aktorių projektas, grupė STIPRIAI KITAIP netrukus tapo populiariausia dainuojamosios poezijos žanro grupe.
Tada dar niekam nežinomi studentai šiuo metu yra vieni populiariausių ir aktyviausių Lietuvos teatro ir muzikos kūrėjų. Aktorius Ainis Stopirštis yra bene labiausiai Lietuvos teatre užimtas jaunas aktorius, taip pat jis vysto solinę muzikinę veiklą su grupe “Vandenynas”, dažnai sutinkamas duete su tėvu aktoriumi Gediminu Storpirščiu. Vidas Bareikis ne tik pradėjo sėkmingą muzikinę solinę veiklą, bet ir aktyviai dirba kaip teatro režisierius, rengia pasirodymus su gyvenimo partnere Jurga Šeduikyte. Pranas Dapšauskas ir toliau aktyviai siekia Ignalinos mero ir vėliau Lietuvos respublikos prezidento posto.
STIPRIAI KITAIP galima vadinti nesibaigiančia gaivališka improvizacija, kurioje žiūrovas visada tampa aktyviu ir svarbiu veiksmo dalyviu.
PASIRODYMAS RUGPJŪČIO 15 D. DIDŽIOJO KONCERTO SCENOJE.