Jurga Šeduikytė ir grupė

Kiekvienas susitikimas su Jurga scenoje būna stebuklingas, jautrus ir melancholiškas. Džiaugiamės, kad ir šiemet žinoma atlikėja papuoš „Purpurinio vakaro“ programą. Jos melodingą ir žinutę skleidžiančią muziką pamilo daugybė klausytojų Lietuvoje bei visame pasaulyje.

Lietuvoje Jurga buvo pripažinta beveik visuose šalies apdovanojimuose ir iškovojo beveik keturiasdešimt statulėlių geriausio albumo, geriausios dainos, geriausio debiuto, geriausio vaizdo klipo, geriausios atlikėjo, metų moters bei kitose nominacijose.

2017-ais metais savo kūrybą dainininkė sėkmingai pristatė Kinoje ir JAV, taip pat išleido albumą „Not Perfect“ (2017), kuriame pristatė savo jautrią, melancholišką ir elektroninės muzikos garsais apsuptą maištingą dvasią. „Tobulumas prasideda nuo klaidos“ – remiantis šia idėja, sukurta stipri albumo muzikinė ir vizualinė koncepcija, o muzikos kritikai teigia, jog tai – vienas stipriausių Jurgos darbų iki šiol. Tačiau Jurga nesustoja ir juda į priekį: atlikėja kuria naujus singlus ir ruošiasi atversti naują savo kūrybos etapo puslapį.