Kvartetas is Sakartvelo

Pirmą kartą “Purpuriniame vakare” svečiai iš Sakartvelo!

Minint Lietuvos Valstybės atkūrimo ir Sakartvelo Nepriklausomybės atkūrimo 100-mečius į Anykščius atvyksta garsiojo Tbilisio valstybinio operos ir baleto teatro solistai.

Kvartetas, kurį sudaro Vano Galuashvili, Sulkhan Gvelesiani, Tamaz Saginadze, Gocha Datusani  yra dalis ansamblio ,,Suliko”, kuris šiemet yra itin laukiamas ir dažnas svečias Lietuvoje. Surengęs sėkmingus pasirodymus Vilniuje, Trakuose ir Naisiuose, ansamblis “Suliko” pelnė Lietuvos publikos simpatijas ir į savo pasirodymus pritraukė gausybė žiūrovų, mėgstančių ir vertinančių Sakartvelo kultūrą. Kaip gruzinų kultūros ambasadorius, ansamblis koncertuoja visame pasaulyje.

,,Suliko” koncertų metu kvartetas atliko tik kelias dainas, tačiau ,,Purpurinio vakaro” kvietimu pagrindiniai operos teatro solistai parengs specialią koncertinę programą, kurioje skambės kartvelų liaudies muzika ir miesto folkloras, romansai.

Subtilaus ir sodraus gruziniško dainavimo perlas, tautinio identiteto skleidėjai, lietuvių itin mėgstami ir išsiilgti sąskambiai, balsų polifonija – visa tai Dainuvos slėnyje suskambės net du vakarus – rugpjūčio 17 ir 18 d.