Lietuvos rankų šešėlių teatras “Budrugana”

Trupės pavadinimas: Lietuvos rankų šešėlių teatras “Budrugana”

Spektaklio pavadinimas: “Keturi metų laikai”

Režisierius: Gela Kandelaki

Aktoriai: Eglė Agota Matulytė, Agnė Aleksiejūnaitė, Greta Dovydaitytė, Adelina Skalandytė, Ingrida Voverytė, Erikas Ribokas, Domas Šiaulytis, Jaunius Balčiūnas, Martynas Tomas Gucevičius.

 

„Keturi metų laikai“  –  tai visai šeimai skirtas rankų šešėlių teatro vaidinimas. Spektaklyje  pasakojama meškiuko gyvenimo istorija – nuo pirmo žvilgsnio į pasaulį, iki visiško jo pažinimo. Keturi metų laikai – tai Rėdos ratas, kuriuo rieda ne tik gamta, bet ir kiekvienas iš mūsų – pavasarį prisikeldamas, o žiemą užmigdamas amžino poilsio. Kiekvienas metų laikas atspindi vis kitą mūsų gyvenimo etapą ir atneša vis kitokius išgyvenimus. Taip ir meškiukui kiekvienas metų laikas suteikia vis kitokią gyvenimo prasmę bei patirtį.

 

Lietuvos rankų šešėlių teatras „Budrugana“ – tai devyni, naujovėmis užsidegę jaunuoliai, suburti doc. Vytauto V. Landsbergio 2014-taisiais metais, studijuojantys Klaipėdos Universiteto Menų Akademijoje. 2015-2017 metais šie būsimieji Lietuvos aktoriai mokėsi aktoriaus meistriškumo bei unikalios rankų šešėlių technikos pas garsų režisierių ir rankų šešėlių teatro (vienintelio tokio pasaulyje) įkūrėją prof. Gela Kandelaki, Gruzijoje, Tbilisyje.