Nacionaliniame bardų festivalyje „Purpurinis vakaras“ pasirodys jausmingosios ispanės

Rugpjūčio 18 – 20 dienomis Anykščiuose vyksiančiame Nacionaliniame bardų festivalyje „Purpurinis vakaras“ skambės ne tik lietuviški, tačiau ir ispaniški ritmai. Atlikėjos Rocio Ramos ir Maria Rozalen iš Ispanijos festivalyje žiūrovams pasirodys keliuose jo renginiuose: pradžios koncerte miesto Vyskupo skvere bei abejuose didžiuosiuose koncertuose Dainuvos slėnyje. Tai, kaip ir dažniausiai būdinga ispanų tautybės žmonėms, – išsiskiria emocingumu, aistra, savo atlikimu geba uždegti net ir pasyviausią žiūrovą.

Rocio Ramos – atlikėja, kurios muzikinė karjera prasidėjo dar 2003 metais, o vos po trejų metų R. Ramos jau kūrė ir grojo savos kūrybos dainas. Atlikėja dalyvauja autorinės dainos konkursuose, užima įvairias prizines vietas. Baigusi garso režisūros studijas ir įgijusi muzikos prodiuserės išsilavinimą, koncertuodama Ispanijoje sulaukė žmonių pripažinimo.

Maria Rozalen, kuri „Pupuriniame vakare“ pasirodys kartu su Rocio Ramos, nuo keturiolikos metų jau pati kuria dainas. O vos po kelerių metų galėjo pasigirti surengusi ir pirmąjį solinį koncertą. Pati M. Rozalen yra daugybės muzikos konkursų Ispanijoje nugalėtoja. M. Rozalen yra atlikusi Consuelo vaidmenį miuzikle „Artėjant potvyniui“.

Atlikėjos iš Ispanijos Lietuvoje vieši ne pirmą kartą. Šio žanro mylėtojai jas turėtų prisiminti iš tarptautinio dainuojamosios poezijos festivalio „Tai – aš“.

Nacionalinis bardų festivalis „Purpurinis vakaras” VšĮ „Bardų LT” šiemet rengiamas jau 9 kartą. Be pagrindinių, didžiųjų koncertų, jo programoje (plačiau: https://purpurinisvakaras.lt/ ) apstu įvairaus žanro kokybiškų renginių.

Žiūrovai, atvykę į festivalį, galės įsikurti ant Šventosios upės kranto, Dainuvos slėnyje, kuriame veiks nemokamas palapinių kaimelis.

„Purpurinis vakaras“ pradėtas rengti tais pačiais metais, mirus vienam Lietuvos dainuojamosios poezijos pradininkui maestro Vytautui Kernagiui.

 

Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/veidai/kultura/nacionaliniame-bardu-festivalyje-purpurinis-vakaras-pasirodys-jausmingosios-ispanes.d?id=71748916