Privatumo politika

Asmens duomenų apsaugos taisyklės

Bendra informacija

Všį „bardai lt“ (toliau – duomenų valdytojas) šia privatumo politika nustato asmens duomenų tvarkymo sąlygas, naudojantis duomenų valdytojo internetine svetaine www.purpurinisvakaras.lt. Šios sąlygos taikomos kaskart, jums norint pasiekti mūsų kuriamą turinį ir/ar paslaugą.

Duomenų valdytojo rekvizitai:

Všį „bardai lt“
Įmonės kodas: 301818035
PVM mokėtojo kodas: lt100008059118
A/S nr. Lt547300010119738600
Adresas: Kareivių g. 6-510, vilnius
Telefonas: +370 67223266
El. paštas: koncertai@bardai.lt

Duomenys apie duomenų valdytoją kaupiami ir saugomi Vį „Registrų centras“, Vilniaus filiale.

Všį „bardai lt“ vadovaujasi LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymu ir bendruoju duomenų apsaugos reglamentu (BDAR).

Asmenys, kurie yra jaunesni nei 16 metų, negali teikti jokių asmens duomenų per mūsų svetainę. Jei esate asmuo jaunesni nei 16 metų, prieš pateikdami informaciją turite gauti tėvų arba globėjų sutikimą.

Kokius duomenis renkame

Netiesiogiai jūsų pateiktą informaciją. Jums naršant mūsų svetainėje, mes gauname informaciją, kuri atskleidžia mūsų kuriamo turinio naudojimo ypatumus.

Informaciją iš trečiųjų šalių šaltinių. Mes galime gauti informacijos apie jus iš viešųjų ir komercinių šaltinių (kiek tai leidžia galiojantys teisės aktai) ir susieti ją su kita informacija, kurią gauname iš jūsų arba apie jus. Informacijos apie jus galime gauti ir iš trečiųjų šalių socialinių tinklų, kai prie jų prisijungiate, pavyzdžiui, per žurnalų paskyras „Facebook“ tinkle.

Kita mūsų renkama informacija. Mes taip pat galime rinkti ir kitą informaciją apie jus, jūsų įrenginį ar jūsų naudojimąsi mūsų svetainės turiniu su jūsų sutikimu. Jūs galite rinktis nepateikti mums tam tikros informacijos (pvz., informacijos, prašomos pateikti registruojantis mūsų internetinėje parduotuvėje), tačiau tokiu atveju gali būti neleidžiama naudotis mūsų siūloma internetinio pirkimo paslauga.

Kaip naudojame jūsų duomenis

Všį „bardai lt“ naudoja jūsų  duomenis šiais tikslais:

 • Tiesioginės rinkodaros tikslu*.
 • Įvertinti ir analizuoti savo kuriamą turinį, rinką, klientus, produktus ir paslaugas (įskaitant ir jūsų nuomonės apie produktus ir paslaugas rinkimą bei klientų apklausų organizavimą).
 • Organizuoti nemokamas loterijas, konkursus, žaidimus ar akcijas, kaip leidžia įstatymai.
 • Kitais būdais su jūsų sutikimu.

* sužinoti, kaip žmonės naudoja mūsų teikiamas internetines paslaugas, kad galėtume jas pagerinti ir kurti naują turinį, produktus bei paslaugas, pvz., siųsti naujienlaiškius, pateikti individualiai pritaikytus reklaminius skelbimus ir siųsti pranešimus apie akcijas.

Surinktą informaciją, pateiktą dalyvaujant įvairiose loterijose, konkursuose, žaidimuose ar akcijose, galime viešai skelbti Všį „bardai lt“ valdomoje interneto svetainėje ir arba socialinių tinklų paskyrose, pavyzdžiui, galime skelbti laimėtojų vardus, pavardes, dalyvių konkursinius darbus ir pan.

Jūs turite teisę nesutikti ar bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą tvarkyti jūsų duomenis aukščiau nurodytais, žvaigždute pažymėtais, tikslais.

Kam atskleidžiame jūsų informaciją

Všį „bardai lt“ įspareigoja neperduoti jūsų asmeninių duomenų jokioms nesusijusioms trečiosioms šalims, išskyrus šiuos atvejus:

 • Įmonėms, kurios teikia paslaugas mūsų prašymu: pvz. kurjerių tarnyba, Lietuvos paštas, bankai, kurie padeda vykdyti atsiskaitymus. Šiems paslaugų tiekėjams mes suteiksime tik tiek jūsų asmeninės informacijos, kiek bus būtina konkrečiai paslaugai atlikti.
 • Įmonėms, su kuriomis bendardarbiaujame organizuodami konkursus, žaidimus, akcijas (pvz reklamos/rinkodaros agentūros, mūsų partneriai įteikiantys dovanas ir pan.) Šiems paslaugų tiekėjams mes suteiksime tik tiek jūsų asmeninės informacijos, kiek bus būtina konkrečiai paslaugai atlikti.
 • Teisėsaugos institucijoms pagal lietuvos respublikos teisės aktų numatytą tvarką.
 • Jei yra jūsų sutikimas asmens duomenų atskleidimui.

Atvejai, kada galime atskleisti jūsų informaciją kitoms šalims:

 • Norėdami nepažeisti įstatymų arba reaguodami į privalomą teismo proceso reikalavimą.
 • Norėdami patvirtinti savo veiksmų teisėtumą.
 • Norėdami apsaugoti duomenų valdytoją, jo teises, turtą ar užtikrinti jų saugumą.
 • Galime atskleisti jūsų informaciją susijusiai trečiajai šaliai bendrovių susijungimo, perdavimo ar bankroto atveju.
 • Kitais atvejais, jums sutikus, arba teisėtu jūsų prašymu.

Kiek laiko saugomi jūsų duomenys

Jūsų duomenis saugosime ne ilgiau nei 5 metus privatumo politikoje nurodytiems tikslams įgyvendinti.

Jūsų duomenų apsauga

Įdiegėme protingas fizines ir technines priemones, kad apsaugotume informaciją, kurią renkame turinio/paslaugų teikimo tikslais. Tačiau  nors ir imamės tinkamų veiksmų jūsų informacijai apsaugoti, nė viena svetainė, internetu atliekama operacija, kompiuterių sistema ar belaidis ryšys nėra visiškai saugūs.

Jūsų teisės

 • Žinoti (būti informuotam) apie savo asmens duomenų tvarkymą;
 • Susipažinti su savo asmens duomenimis ir kaip jie tvarkomi;
 • Prašyti ištaisyti, sunaikinti savo asmens duomenis arba sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus, išskyrus saugojimą;
 • Nesutikti, kad būtų tvarkomi jūsų asmens duomenys, įskaitant tiesioginę rinkodarą;
 • Prašyti ištrinti jūsų asmens duomenis („teisė būti pamirštam“);
 • Prašyti perkelti savo asmens duomenis, tai yra leisti jums susipažinti su savo asmens duomenimis įprastai naudojamu ir kompiuterio skaitomu formatu;
 • Pateikti skundą valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai.

Duomenų valdytojas gali nesudaryti duomenų subjektams sąlygų įgyvendinti aukščiau išvardytų teisių, kai įstatymų numatytais atvejais reikia užtikrinti nusikaltimų, tarnybinės ar profesinės etikos pažeidimų prevenciją, tyrimą ir nustatymą, taip pat duomenų subjekto ar kitų asmenų teisių ir laisvių apsaugą.

Duomenų valdytojo interneto svetainėje www.purpurinisvakaras.lt ar socialinių tinklų paskyrose gali būti trečiųjų šalių reklaminių skydelių, nuorodų į jų svetaines ir paslaugas, kurių duomenų valdytojas nekontroliuoja. Duomenų valdytojas neatsako už informacijos, kurią surinko trečiosios šalys, saugą ir privatumą. Turite būti atsargūs ir perskaityti privatumo nuostatas, taikomas trečiųjų šalių svetainėms ir paslaugoms, kuriomis naudojatės.

Bet kokį prašymą, susijusį su asmens duomenų tvarkymu, pateikite el paštu: koncertai@bardai.lt

Slapukai ir jų naudojimas

Kad paslaugų teikėjo svetainė tinkamai veiktų, ji į kliento įrenginį įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus. Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kurią paslaugų teikėjo svetainė, klientui joje apsilankius, išsaugo kliento kompiuteryje arba mobiliajame įrenginyje. Dėl to paslaugų teikėjo interneto svetainė gali tam tikrą laiką „atsiminti kliento veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifo dydį ir kitas rodymo parinktis, o klientui nereikia jų iš naujo įvedinėti kaskart lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Duomenų valdytojas naudoja slapukus siekiant nustatyti klientų lankymosi svetainėje įpročius, pagerinti kuriamą svetainės turinį, suteikti personalizuotas paslaugas klientams. Pvz. slapukai leidžia atpažinti kiek unikalių vartotojų naršo tinklalapyje vienu metu. Tai padeda užtikrinti sklandų ir greitą jo veikimą. Slapukai leidžia išanalizuoti surinktą informaciją apie unikalių vartotojų naršymą. Tai padeda rengti svetainę pagal jūsų poreikius.

Administruodami interneto svetaines ir diagnozuodami sutrikimus serveriuose, galime naudoti lankytojų kompiuterių IP adresus. IP adresas – tai kompiuterį identifikuojantis unikalus kodas tinkluose. Jis gali būti naudojamas nustatant lankytoją ir renkant įvairią demografinę informaciją. Tai daro absoliučios daugumos interneto serverių administratoriai.

Be duomenų valdytojo naudojamų slapukų, mūsų svetainėje leidžiama tam tikroms trečiosioms šalims nustatyti ir pasiekti slapukus jūsų kompiuteryje. Tokiu atveju slapukams naudoti taikomos trečiųjų šalių privatumo taisyklės

Atkreipiame dėmesį, kad įmonės valdomoms „Facebook“ paskyroms taikoma „Facebook“ slapukų politika.

Mūsų svetainės slapukai

Slapuko pavadinimasDuomenų tvarkymo tikslasNaudojami duomenysGaliojimo laikas
_gaGoogle analytics paslaugų slapukas renka informaciją apie vartotojų elgseną svetainėje ir yra naudojamas siekiant išsaugoti statistinę lankomumo informaciją.Atsitiktinis kodas, išliekantis vienodas visu svetainės lankymo metu2 metai
_gat_gtagSlapukas reikalingas, jog būtų ribojamas užklausų skaičius į google analytics serverius didelės apkrovos metu.Atsitiktinis skaičius10 minučių
_gidSlapukas naudojamas statistinei informacijai apie interneto svetainės lankomumą rinkti.Atsitiktinis kodas, kintantis kiekvieno puslapio atidarymo metu24 valandos
_fbpFacebook pixel paslaugų slapukas renka informaciją apie vartotojų elgseną svetainėje ir yra naudojamas siekiant išsaugoti statistinę lankomumo informaciją bei reklamų efektyvumąIdentifikacinis kodas, priskirtas lankytojui3 mėnesiai
Cookie_notice_acceptedIšsaugomas lankytojo sutikimas su slapukų naudojimuLankytojo pasirinkimas („true“)1 mėnuo