Rocío Ramos

Rocío Ramos gimė 1988 m. Muzikinį kelią pradėjusi 2003 m. kaip gitaristė grupėje „Sátira”, jau po metų pradėjo groti savos kūrybos dainas. Nuo 2006 m. Rocío aktyviai dalyvauja įvairiuose autorinės dainos konkursuose, daugelyje jų užimdama prizines vietas. Nuo kūrybinės veiklos pradžios Rocío su koncertinėmis programomis apkeliavo daugelį Ispanijos regionų, kurių metu grojo su žinomais atlikėjais bei kompozitoriais (Domingo Pérez, Aarön Sáez, Diego Cantero). 2009 m. persikėlė gyventi į Madridą. Čia baigė garso režisūros studijas bei įgijo muzikos prodiuserės išsilavinimą. Studijų metais Rocío koncertavo įvairiose Madrido erdvėse, visur sulaukdama šilto publikos pripažinimo ir įvertinimo.
Rocío muzika, lydima išskirtiniu grojimo stiliumi bei galingu, tvirtu ir pilnu atspalvių balsu, derėdama su jos charakteriu, paverčia ją unikalia atlikėja. Scenoje ji tikra ugnis, nuoširdi, hipnotizuojanti, ir tuo pačiu natūrali ir gili. Road Ramos (Rocío sceninis vardas) yra akivaizdus įgimto talento įrodymas.
Lietuvoje temperamentingoji ispanė viešėjo 2010 ir 2012 m. Festivalyje „Purpurinis vakaras“ Rocío Ramos dalyvaus pirmą kartą ir surengs net tris pasirodymus.