grupė ,,Teatriukas”

 2018 08 18, 12:00 aikštėje prie kultūros centro

Bardų ir vaikų vidudienis

Bardų festivalyje PURPURINIS VAKARAS

Tai – teatralizuotas koncertas vaikams, kuriame skambės ir nuotaikingos, ir lyriškos dainelės iš teatro “Teatriukas” per dvidešimtį metų sukurtų spektaklių ir koncertų.

“Teatriuko” aktoriai Dalia Mikoliūnaitė  ir Žilvinas Ramanauskas  įtrauks į dainuojamosios poezijos šėliones visus žiūrovus – kartu darysime greičiausią pasaulyje mankštą, kursime eilėraštį, bandysime atsakyti į “išvirkščius” klausimus ir ieškosime atsakymo į patį svarbiausią  klausimą – kas užvis geriausia?..

Koncerte skambės dainos, sukurtos pagal lietuvių autorių eilės (J.Erlicko, R.Skučaitės, V.Palčinskaitės, L.Degėsio  ir kt.).

————————-

Apie „Teatriuką“

Teatras vaikams ir visai šeimai “Teatriukas” – profesionalių nepriklausomų aktorių trupė, kurianti daugiausia vaikams ir dalyvaujanti įvairiuose kultūros, švietimo, bei socialiniuose projektuose.

“Teatriuką” 1998 m.  įkūrė Vilniaus Universitetą, aktoriaus-filologo specialybę (kurso vadovė – aktorė Nijolė Gelžinytė) baigę aktoriai .

 

 

Iki šiol “Teatriukas” sukūrė vienuolika spektaklių ir koncertinių programų vaikams, įrašė 20 kompaktinių plokštelių.  Mus įkvepia poezija ir gamta!

 

Su spektakliais, bei muzikinėmis programomis keliaujame į įvairias erdves – bibliotekas, mokyklas, ligonines, miestų aikštes, parkus. Tradiciškai kasmet aplankome lietuvių bendruomenes svetur.
O kur susitiksime šiemet? Lauksime bardų festivalyje Purpurinis vakaras Anykščiuose Rugpjūčio 18 d.!