V. Kazlauskas, L. Secco (Prancūzija) ir styginių kvartetas kviečia į koncertus „Pabėgimas iš vasaros“ Vilniuje ir Kaune

2022 m. rugpjūčio 23 d. 19 val. Šv. Kotrynos bažnyčioje, 2022 m. rugpjūčio 24 d., 19:00 svetingumo komplekse „Monte Pacis”, Pažaislyje, įvyks „Pabėgimas iš vasaros“ su subtiliu prancūzišku prieskoniu, kur pasirodymus surengs dainuojantis gydytojas Vygantas Kazlauskas ir  dainuojantis aktorius iš Prancūzijos – Laurent Secco. O šį šeštadienį, rugpjūčio 20 d., atlikėjai pasirodys ir kultūros festivalyje „Purpurinis vakaras“ Anykščiuose.

_MAR1810

Kai ilgėja purpuriniai vakarai, kai pievose išsisklaido žemuogių kvapas, kai dangus nuklotas ryškiausiomis žvaigždėmis, norisi sumesti į kuprinę tą dalį vasaros gyvenimo ir jos nepaleisti. Juk tik tada, kai suvoki, kad geri dalykai baigiasi, grįžti namo, į kuriuos sugrįžta visi, pabėgę iš vasaros.

Dainų autorius ir atlikėjas Vygantas sumanė, kad tokius rugpjūčio vakarus muzika turi skambėti ypatingai – nuo vienos gitaros iki orkestro, kad klausytojas pajustų vasaros skonį po žvaigždėmis tatuiruotu dangumi. Surinkę gražiausias Jacques Brelio, Michel Legrand, Claudio Capeo, Charles Trenet, Francis Lai, Joe Dassin, Henry Salvador, Zaz ir kitų autorių bei žinomų atlikėjų dainas, atlikėjai paruošė bendrą programą, kurios ir kviečia pasiklausyti trijuose pasirodymuose Lietuvoje.

_MAR1842

Dainuojančiam aktoriui iš Prancūzijos Laurent Secco ir Vygantui akomponuos gyvo garso grupė: Tomas Varnagiris (gitara), Tadas Motiečius (akordeonas), Tomas Maslauskas (bosinė gitara), Laurynas Lukoševičius(mušamieji), Liutauras Janušaitis (fleita, saksofonai) ir styginių kvartetas: Almina Statkuvienė (I smuikas), Barbora Domarkaitė (II smuikas), Arūnas Statkus (altas), Tomas Ramančiūnas (violončelė).

Į koncertus kviečia geros muzikos ekspertai „Bardai LT“ .

Įsigyti bilietą.