Valentinas Abarius ir grupė

Jaunas atlikėjas Valentinas Abarius nėra naujokas bardų scenoje, taip pat ir bardų festivaliuose. 2018 metais jis tapo dešimtuoju Sauliaus Mykolaičio premijos laureatu, kuri teikiama kas dvejus metus už ryškiausią dainuojamosios poezijos debiutą. O šių metų balandžio mėnesį pasirodė jo debiutinis albumas “Aš tik noriu”.

Apie save: pažintis su poezija buvo gana ankstyva. Mano mama klausydavo grupės „Aktorių trio“ ir man šis žanras, kadangi buvo girdimas nuo vaikystės, tapo labai artimas. Tuo metu į tekstą nekreipdavau dėmesio, bet visada atrodė gražu. Tiesa, vėliau, augant, norėjosi prasmės. Dabar negaliu pakęsti banalybės. Man visada norisi klausytoją įkvėpti, pasakyti jam kažką protingo, prasmingo. O tai, kad turiu talentą dainuoti, manau, suteikia galimybę tai padaryti.

Su Valentinu ir jo grupės nariais Pijumi Cechanavičiumi (el. gitara), Vygantu Bemovu (būgnai), Dominyku Dubinka (bosinė gitara), ir Mantu Dirda (saksofonas) susitikime didžiojoje “Purpurinio vakaro” scenoje rugpjūčio 16 d. (penktadienį).