Vladas Bagdonas ir Andrius Kulikauskas

Ilgai laukta  naujiena! Į Purpurinį vakarą atvyksta Vladas Bagdonas, kur pasirodys kartu su maestro Andriumi Kulikausku.

Aktorius ir muzikantas, abu nuėję ilgą kūrybinį kelią: vienas – klavišų takais, kitas – sukurtų charakterių sielų labirintais, po ilgos pertraukos susitinka vienoje scenoje. Aktorius Vladas Bagdonas ir kompozitorius Andrius Kulikauskas visiems Purpurinio vakaro klausytojams įteiks ypatingą dovaną – bendrą koncertinę programą pavadinimu „Dainos sau”, kurioje skambės senos ir visiškai naujos Vlado Bagdono dainos, meistriškai apipintos Andriaus Kulikausko aranžuotėmis.

Savo autorinių dainų kasetę „Dainos sau” V. Bagdonas buvo išleidęs 50-mečio proga. „Ir išties, – tvirtina kūrėjas, – tos dainos buvo parašytos tik sau. Tuo metu bičiulis Andrius Kulikauskas padėjo jas įvilkti į dailesnį muzikinį rūbą”. Kaip gi tos dainos suskambės dabar, kokių naujų spalvų įgaus, nupūtus nuo jų laiko dulkes, tai paslaptis, kuri bus atskleista tik šio pasirodymo metu.

Tai itin reta proga pamatyti ir išgirsti nedažnai Lietuvoje viešintį, mylimą ir pasiilgtą Aktorių bei talentingą, dėl muzikos pamišusį, nuotaikingai pašėlusį ir kūrybinės energijos nestokojantį Kompozitorių. Atlikėjus išvysime rugpjūčio 15 d. didžiajame pabaigos koncerte.